אודות

יודקה הוקמה במטרה לספק לעם ישראל ולילדי ישראל מוצרים יהודיים ייחודיים, במעגל השנה ובעיתות וזמני שמחה, לשמח את הילדים עם עבודות ויצירות ייחודיים, ולפאר את שולחן השבת החג והשמחה עם אביזרי ומוצרי שולחן מדהימים ייחודיים.

יודקה פועלת כעסק משפחתי משנת תש"ס 2000, ומייצרת ומשווקת מוצרים יהודיים ייחודיים לגנים בתי ספר ואביזרי שולחן לפאר את הבתים ולשמח את החגים והאורחים עם אווירה מיוחדת, כשלכל חג המוצרים שלו עם המוטיבים המייחדים את החג, החוויה לכל בית בשולחן שבת שמחה וחג הפתרון לכל גננת לנחל המורשת היהודית וחווית החגים כשכל הכיתובים בעברית ובלשון הקודש,והכל בעיצוב חדשני ובסגנון ייחודי יפה מושך ויוקרתי.

יודקה מייצרים ומדפיסים הכל בארץ, ושומרים ומקפידים על רמת איכות גבוהה ויחודית, באמונה שללקוח מגיע הטוב ביותר, לשמחת הילדים ולחווית השמחה השבת והחג, יודקה שומרת ומקפידה על מחירים נמוכים יחסית כדי לאפשר לכל אחד לשמוח עם היצירות והעבודות של ילדיו וכן לפאר את שלוחן השבת החג והשמחה עם אביזרי השולחן המרהיבים היפים היהודיים והיחודיים של יודקה.

מחלקת גנים, כל העבודת והיצירות לגן ולילדים, ליום יום ולתקופות החגים, כתרים לימי הולדת, כתר לאבא ואמא של שבת, כל הסמלים היהודיים, כעבודות כיצירות מדבקות, מדבקות ילד/ה טוב/ה וכד', עם המוטיבים המותאמים לכל חג במעגל השנה, עבודות ויצירות לראש השנה ויום כיפור, עבודות ויצירות לסוכות קישוטי סוכה ד' מינים ועוד, עבודות ויצירות לחנוכה, חורף, עבודות ויצירות לט"ו בשבט ופורים, עבודות ויצירות לפסח ספירת העומר ל"ג בעומר שבועות, קיץ חופש, עם כתרים סמלים ויצירות לכל נושא וחג, שקיות ומארזים לממתקים לכל חג.

מחלקת החד פעמי, אביזרי שולחן יהודיים ייחודיים ויפים, המייפים את השולחן ומעניקים לסעודת השבת והחג או השמחה את ההווי ואת החוויה הרצויה, עם מפיונים יפים עם כיתובים המותאמים לכל חג ואירוע, חבקים למפיונים עם כיתובים ועיצובים הנותנים לשולחן לאירוע ולסועדים חוויה ייחודית, מחזיק סכו"ם ואביזרים משלימים, כרטיסי מקום, שקיות למשלוחי מנות, כשכל המוצרים הנ"ל מתאימים לכל אירוע ושמחה, עם כיתובים ועיצובים יוקרתיים, כמזל טוב לשבע ברכות, בר מצווה, חג שמח, חנוכה שמח, פורים שמח, וכד' כשכל חג עם המוטיב שלו והסגנון שלו.

יודקה, מתחדשים ומחדשים בכל שנה את כל המוצרים לכל החגים, כדי לספק בכל שנה את החוויה ייחודיות שלו ולהעניק לכל חג את הייחודית שלו, ושהילדים ישמחו עם היצירות בכל פעם מחדש.

מחלקת המיוחדים, מגוון מוצרים ואריזות עם שטנצים עיצובים וחיתוכים למצורים מרהיבים, מארזים למשלוחי מנות, מאז ממתקים בצורת סביבון וכד' עוגה מקרטון בקומות עם ממתקים לכלות, ועוד מגוון רחב של יצירות מדהימים.

יודקה משווקת את מוצריה בכל חלקי הארץ, בחניות לגננות ובתי ספר, ובחניות החד פעמי.

האני מאמין של יודקה, לשמח כל יהודי ולספק לכולם חוויה ושמחה יהודית ולהחדיר בילדי ובמשפחה את הווי וחוויית החגים, עם מוצרים איכותיים יפים ושווים במחירים טובים ללא תחרות, לחדש ולהתחדש בכל שנה ובכל חג והכל בצורה יהודית חוויתית.